Apmokymas įsidėti kontaktinius lęšius

Norite išmokti, kaip geriausia ir greičiausia įsidėti bei išsiimti kontaktinius lęšius, nepakenkiant akims?

Tai ypač aktualu pirmą kartą perkantiems kontaktinius lęšius, todėl mūsų regėjimo specialistai išmokys, kaip taisyklingai įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius, papasakos apie lęšių kasdienę priežiūrą bei nešiojimo ypatumus. Šią paslaugą suteikiame visuose VISION EXPRESS ir OPTIO optikos salonuose.

Apmokymai gali užtrukti, kol regėjimo ekspertas įsitikins, kad perpratote kontaktinių lęšių įsidėjimo ir išsiėmimo niuansus, tad rekomenduojame iškart nusimatyti, jog optikos salone gali tekti pabūti ir iki 1 ar 1,5 val. Šie mokymai reikalauja laiko ir kantrybės, bet esame įsitikinę, kad išmokę tinkamai ir taisyklingai įsidėti bei išsiimti kontaktinius lęšius, Jūs iškart įvertinsinte šios korekcijos priemonės privalumus!


KONTAKTINIAI LĘŠIAI – MODERNI IŠ ŠIUOLAIKIŠKA REGĖJIMO KOREKCIJOS PRIEMONĖ


Pirmasis žingsnis yra regėjimo patikrinimas – patikros metu regėjimo specialistas ne tik įvertina paciento regėjimo būklę, bet ir nuodugniai apžiūri akių paviršių, įvertina ašarų būklę.

Kaip vyksta mokymas įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius?

  • Kontaktinių lęšių naudojimo apmokymai yra atskira paslauga, suteikiama po išsamaus regėjimo patikrinimo ir kontaktinių lęšių parinkimo.
  • Atsižvelgiant į paciento regėjimą, akių būklę bei lūkesčius, parenkami tinkamiausi kontaktiniai lęšiai. Pritaikymas yra individualus, įvertinus paciento nešiojimo poreikį, pagal tai parenkamas kontaktinių lęšių tipas.
  • Parinkus kontaktinius lęšius, regėjimo specialistas išsamiai papasakoja apie jų priežiūrą, nešiojimo ypatumus, būtinąją higieną.
  • Apmokymai įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius – tai nėra tik teorija. Mūsų patyrę specialistai išsamiai ne tik papasakos, bet ir pademonstruos Jums, kaip turi atrodyti kontaktinių lęšių įsidėjimo ir išsiėmimo procesas. Taip pat itin detaliai nupasakojus ir parodžius, padės šiuos veiksmus atlikti Jums.
  • Po kontaktinių lęšių parinkimo ir apmokymų, visada rekomenduojama atvykti pakartotiniam regėjimo patikrinimui po 3 mėnesių. Šio pakartotinio patikrinimo metu yra apžiūrimas akių paviršius, įvertinamas akių sausumas, kaip pacientas jaučiasi nešiodamas parinktus kontaktinius lęšius. Jei viskas gerai ir pacientas yra patenkintas, tuomet pakartotiniam vizitui skiriamas laikas po 6 mėnesių.

Nutarus pradėti nešioti kontaktinius lęšius, svarbu prisiminti regėjimo specialisto nurodymus dėl kontaktinių lęšių nešiojimo režimo bei tai, kad esant uždegimams ar sergant peršalimu, kontaktinių lęšių nešioti negalima – tokiais atvejais kiekvienas kontaktinių lęšių nešiotojas turi rinktis korekcinius akinius.

Įgūdžiai ir tai, kaip greitai įsidėsite ar išsiimsite kontaktinius lęšius, su laiku tik gerės. Jei paisysite visų regėjimo specialistų nurodymų ir priežiūros taisyklių, galėsite džiaugtis geru regėjimu ir maksimaliu komfortu nešiojant kontaktinius lęšius kasdien!

Trumpa kontaktinių lęšių nešiotojo atmintinė

Paisykite nešiojimo režimo
Nešiokite kontaktinius lęšius taip, kaip rekomendavo Jūsų akių priežiūros specialistas. Svarbu, kad nepernešiotumėte naudojamų kontaktinių lęšių, nes ateityje tai gali sukelti rimtų akių problemų, tokių kaip akių opos, konjunktyvitas, ragenos neovaskuliarizacija ir daug kitų problemų.

Kai nešiojate kontaktinius lęšius ilgiau nei nurodyta ant pakuotės, nesivadovaujant nurodymais, kontaktinių lęšių efektyvumas deguonies pralaidumai silpnėja.

Kontaktinių lęšių įsidėjimas ir išsiėmimas
Paisykite higienos, visuomet prieš įsidedant ir išsiimant kontaktinius lęšius, tinkamai nusiplaukite rankas ir įsitikinkite, kad jos yra švarios.

Kitas svarbus niuansas – naudojamų kontaktinių lęšių švara: jei tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, įsitikinkite, kad pakuotė nėra pažeista, jei tai dvisavaitiniai ar mėnesiniai lęšiai – prieš įsidedant ir po naudojimo, kontaktinius lęšius krupkščiai nuplaukite naudojant kontaktinių lęšių priežiūros skystį.

Dar viena svarbi detalė – prieš įsidedant kontaktinius lęšius, patikrinkite, ar dedate juos tinkama puse: kontaktiniai lęšiai turi būti taisyklingos dubenėlio formos, kraštai neturi būti užsirietę.


PASIRINKITE SAU TINKAMIAUSIĄ LAIKĄ KONTAKTINIŲ LĘŠIŲ NAUDOJIMO APMOKYMAMS

Drąsiai mėginkite ir nešiokite kontaktinius lęšius – tai saugi ir šiuolaikiška regėjimo korekcijos priemonė, užtikrinanti ne tik gerą matymą, bet ir maksimalų komfortą, individualų pritaikymą.